Boeklezers.nl is een netwerk voor sociaal lezen. Wij helpen lezers nieuwe boeken en schrijvers ontdekken, en brengen lezers met elkaar en schrijvers in contact. Meer lezen »
Stijliconen en idolen De Eerste Wereldoorlog bracht grote veranderingen teweeg in de man-vrouwrelatie.<br/>Terwijl hun mannen aan het front waren, moesten de vrouwen het zelf<br/>... »
Het Parijs van Coco Chanel Over Coco Chanel is al veel geschreven. Ik koos daarom voor een andere weg. In mijn narratief loopt Coco's carrière als een rode draad door de culturele ges... »
Hitlers kunstenaarsziel De jonge Adolf Hitler werd tot tweemaal toe afgewezen voor<br/>een opleiding aan de Kunstacademie van Wenen. Door geldnood<br/>gedwongen werd hij 'broodschil... »
Hildegard Knef Adrian Stahlecker, kunstschilder en auteur van het standaardwerk Film en kunst in Ballingschap - Duitse kunstenaars op de vlucht voor het nazi-regime, volgt ... »
Alain Delon's Leven en Liefdes ALAIN DELON – BEAU GARCON OF BAD BOY?In dit 26e boek van de Haagse schrijver Adrian Stahlecker waagt hij zich aan het beschrijven van het leven en de liefd... »