Boeklezers.nl is een netwerk voor sociaal lezen. Wij helpen lezers nieuwe boeken en schrijvers ontdekken, en brengen lezers met elkaar en schrijvers in contact. Meer lezen »
De roaring fifties Saai. Sloom. Duf. Om de jaren vijftig te beschrijven hebben we meestal genoeg aan woorden van één lettergreep. Maar dat beeld, vastgelegd in ons collectiev... »
Van stadsie tot stad We schrijven jaren '50 van de vorige eeuw. Utrecht is weer het wat slaperige provinciestadje geworden dat het ook voor de oorlog is geweest. Het herstelt zic... »
Jaap en Max Twee joodse jongens, Jaap en Max van Praag, broertjes uit de Amsterdamse Transvaalbuurt. In de oorlog werden hun vader, moeder en zusje vermoord. Zelf doken ... »
Sportlegendes In de Nederlandse sportcultuur lijkt het alsof we onze helden na enkele jaren alweer vergeten zijn. Zonde, want achter iedere topatleet schuilt een schittere... »
Utrecht 40-45 Utrecht was in de tweede wereldoorlog de Stad der Beweging - het kloppend hart van de NSB. En vandaar dat de fotografische herinnering aan de stad in die dag... »
Tussenstand Sport is een wereld van competitie, meedoen, jezelf verbeteren, presteren en natuurlijk: winnen. Sport is ook een wereld van organisatie, sponsoren, belangen... »
De roaring fifties Saai. Sloom. Duf. Om de jaren vijftig te beschrijven hebben we meestal genoeg aan woorden van één lettergreep. Maar dat beeld, vastgelegd in ons collectiev... »
domReadyCallbacks.push( function() { new Error('Sorry, dit kan je alleen doen als je ingelogd bent. Als je nog geen lid bent, kun je dat hier worden.'); });