Boeklezers.nl is een netwerk voor sociaal lezen. Wij helpen lezers nieuwe boeken en schrijvers ontdekken, en brengen lezers met elkaar en schrijvers in contact. Meer lezen »
Een bos vol gevaar Dit boek in de serie Zoeklicht dyslexie is speciaal ontwikkeld voor kinderen die moeite hebben met lezen. Het boek is leestechnisch eenvoudiger, terwijl het ... »
Zippy en de zeppelin Zippy reist in haar zeppelin door de droomwereld. Op een dag bezoekt ze deechte wereld. Dat gaat meteen mis: haar zeppelin zit vast in een boom. Paul, een jo... »
Een plek naast de sla Een ontroerend verhaal voor eerste lezers over omgaan met de dood. Dit boek kan een aanknopingspunt zijn om met kinderen te praten over afscheid nemen en doo... »