Boeklezers.nl is een netwerk voor sociaal lezen. Wij helpen lezers nieuwe boeken en schrijvers ontdekken, en brengen lezers met elkaar en schrijvers in contact. Meer lezen »
Mijn leven voltooid? In korte tijd zijn de woorden 'voltooid leven' in Nederland ingeburgerd. Toegenomen medische en technische kennis én afnemend besef van God als Schepper mak... »
Thuiszorg Thuiszorg wordt steeds meer gezien als een goed alternatief voor verzorging in verpleeg en ziekenhuizen. De ontwikkelingen in de medische wetenschap maken he... »
Zorgen in de laatste levensfase Bereid uw huis want gij zult sterven. Er zijn momenten dat we ons meer dan anders bewust zijn van de dood wanneer we zelf ziek zijn bij het naderende sterven... »
Vasten en minderen hoe vasten van betekenis veranderde. Artios-reeks. Vasten is voor veel christenen een actueel thema. Is er verschil... »
Genezing op het gebed? In GENEZING OP HET GEBED? gaat de auteur in op vragen als mogen wij rekenen op grote genezingswonderen? Gebeuren er nog steeds bijzondere tekenen waarvan ook... »