Boeklezers.nl is een netwerk voor sociaal lezen. Wij helpen lezers nieuwe boeken en schrijvers ontdekken, en brengen lezers met elkaar en schrijvers in contact. Meer lezen »
Op een strobaal Zaterdag 31 januari 1953. De wind buldert om het huis. Dineke en haar broer Leen brengen een pannetje soep naar opa, maar ze worden bijna van de weg geblazen... »
Waar is Nelleke Waar is Nelleke?, A. Vogelaar-van AmersfoortNelleke heeft verdriet. Op school wordt ze vaak geplaagd omdat ze een beugel aan haar been heeft. Sommige kindere... »
Prummeltje heeft een plan Prummeltje en zijn vrouw Trijntje hebben zelfgeen kinderen. Gelukkig wonen er veel kinderenin de buurt. Het zijn allemaal vrienden en vriendinnenvan Prummelt... »
Prummeltje op de markt Vandaag is het markt. Prummeltje gaat een lekkere tros bananen kopen bij Karel de groenteman. Maar oei wat ziet die man bleek Prummeltje zegt dat hij maar sn... »
Prummeltje helpt verhuizen Die arme meneer en mevrouw Pieters. Overalstaan dozen en spullen. Ze moeten verhuizenmaar een verhuiswagen is erg duur. Gelukkigwil Prummeltje, de voddenman,... »
Lakki, een jodenjongen Kees de Vries vindt samen met zijn vader in de rietvelden vlak bij hun woonboot een uitgeput jodenjongetje. Ze nemen hem mee naar hun boot. Lakki Nathans zo ... »
Tasjesdief in New York De moeder van Ben is gestorven. Zijn vader raakt aan de drank en stuurt hem het huis uit. Ben sluit zich aan bij een jeugdbende. In een tasje dat hij steelt ... »
Prummeltje helpt vangen Prummeltje zit in zijn luie stoel de krant te lezen.Opeens hoort hij gerammel aan de pakhuisdeuren.De moeder van joop staat voor de deur.Huilend vraagt ze of... »