Welkom op Boeklezers.nl

Boeklezers.nl is een netwerk voor sociaal lezen. Wij helpen lezers nieuwe boeken en schrijvers ontdekken, en brengen lezers met elkaar en schrijvers in contact. Meer lezen »

Meedoen

Boeken

Diabetes Logboek - Bloedsuiker Planner - "Mijn Diabetes Shit"
Diabetes Logboek - Bloedsuiker Planner - "Mijn Diabetes Shit"
Logboek om dagelijks je bloedsuikerwaarden te noteren. Op de eerste pagina van dit notitieboek kun je je persoonlijke gegevens noteren. Op de volgende 52 pag... »
 
 
 
 
 

Kakuro - Extra Groot Lettertype - 75 Puzzels voor Gevorderden
Kakuro - Extra Groot Lettertype - 75 Puzzels voor Gevorderden
Puzzelboek met 75 Kakuro puzzels voor gevorderden. Uitgevoerd met één grote puzzel per A4 pagina en daarom zeer goed leesbaar. Een logische puzzel, leuk en... »
 
 
 
 
 

Wachtwoordenboekje
Wachtwoordenboekje
Veel wachtwoorden onthouden valt niet mee. Gebruik daarom dit wachtwoordenboekje om jou daar bij te helpen. Ook leuk om cadeau te geven. In dit notitieboek k... »
 
 
 
 
 

Bijbels Dagboek / Dankbaarheidsdagboek - Elke Keer, Eén Zin voor de Heer
Bijbels Dagboek / Dankbaarheidsdagboek - Elke Keer, Eén Zin voor de Heer
Blanco dagboek voor christenen om zelf te schrijven over je ontmoetingen met God. Schrijf het op in één enkele zin. Hierdoor hoef je geen lange verhalen te... »
 
 
 
 
 

 
domReadyCallbacks.push( function() { new Error('Sorry, dit kan je alleen doen als je ingelogd bent. Als je nog geen lid bent, kun je dat hier worden.'); });