Finlay Donovan staat op scherp is het derde deel in de briljante Finlay Donovan-serie, geschreven door Elle Cosimano.
Auteur en alleenstaande moeder Fi »
Deze cadeau-editie van Everything I Know About Love van Dolly Alderton nu in een exclusieve vormgeving voor de Nederlandse markt, inclusief nieuwe hoofdstukk »
Duik opnieuw in de magische wereld van Londen met Moon over Soho, het meesterlijke vervolg op de wereldwijde hit Rivers of London van Sunday Times-bestseller »
Hoge verwachtingen, het tweede deel in de feelgoodserie In de praktijk van Marjolein Vrijenhoek, is een hoopvol verhaal over veerkracht, zelfontdekking en de »
De vrouwen van het Sophiaziekenhuis is het derde deel in de Parels van Stockholm-serie van de Zweedse bestsellerauteur Ruth Kvarnström-Jones.
Stockho »
In Gevaarlijk getij, het tweede boek in de spannende Noordzeemoorden-serie van Duitse bestsellerauteur Lea Jansen, zorgt een hevige stormvloed aan de afgeleg »
Sometimes I scare myself is een nieuwe, angstaanjagende verhalenbundel van bestsellerauteur Jeneva Rose over nachtmerries die tot leven komen.
Niet elk »
Lees nu Wie is de leugenaar?, een nieuwe thriller van Lauren North met schokkende twists. Voor de fans van Paula Hawkins en Freida McFadden.
Mijn toeko »