De expat betekende de doorbraak van Patricia Snel
als thrillerschrijfster. Het boek stond wekenlang in
de Bestseller 60, werd een van de bestverkochte
thrill »
1132.Het jaarboek Clover, Addison, Mia en Jane waren in 1989 kamergenoten op Harvard. Sindsdien hebben ze elkaar, net als de andere afgestudeerden, gevolgd via het jaarboek, een »
1133.Nederland wo ai ni Lulu Wang (1960) is geboren in Beijing en kwam op 25-jarige leeftijd naar Nederland. Ze debuteerde in 1997 met de roman Het lelietheater, die een enorm succes w »
In de alom geprezen roman De tuin van de avondnevel van Tan Twan Eng verloor Yun Ling in de Tweede Wereldoorlog haar zus in een kamp en worstelt ze »
1135.Schroder Fatal error: Call to undefined function imageResize() in /home/desk/docmanager/include/classes/Action/Site/PdfPopup.php on line 39 »
1136.Verkikkerd Lucy verheugt zich op een studententijd zonder haar ouders en hoogbegaafde zusje. Tot haar grote afschuw komt ze terecht op de campus, in een huis vol nerds. De »
1137.Hemelpoorttrilogie De vijftienjarige Lilly vindt het maar niets wanneer ze na de dood van haar moeder de grote stad moet verruilen voor een piepklein dorpje op de Veluwe. Haar vad »
1138.Kwijt Speciaal agent Will Trent werkt al vijftien jaar voor het Georgia Bureau of Investigation en is ervan overtuigd dat er zoiets bestaat als de voorgevoelens van e »
1139.Ventoux ‘Ventoux’ van Bert Wagendorp vertelt het verhaal van de jonge, veelbelovende dichter Peter Seegers, die op 25 juni 1982 verongelukt op de Mont Ventoux. Dert »
1140.De bankier Steven is een succesvol bankier en levensgenieter. Hij gaat geregeld naar zijn stamcafé voor een goed biertje en doet dure restaurants aan met zijn zakenpartne »