4691.Hebbes Het huis van Poeke en Piek Zandstra ziet er heel gewoon uit, en ook de huiskamer verraadt niets. Op hun spitse neuzen, dunne armen en benen en de rode en blauwe »
4692.Het monster uit de diepte Marijn woont al een paar jaar op Long Island. Op dit Bahamaanse eiland wordt de rust maar zelden verstoord. Tot er op een dag een wetenschappelijke expeditie ar »
4693.Vrouw in de schaduw Annetje Beets, kraamverpleegster, sterft op bijna 100 jarige leeftijd. Ze heeft dan géén naam gemaakt, géén roem verworven en niets gepresteerd dat een boek »
4694.Sanne Sanne leeft teruggetrokken en schrijft romans die nauwelijks gelezen worden. Dan komt Frank in haar leven. Frank handelt in ‘antiek’, is gokverslaafd en rom »
4695.Twee is teveel Tessa is de enige van haar uit drie personen bestaande vriendinnengroepje die niet elke week een andere man heeft. Sterker nog eigenlijk heeft ze elke week gn m »
4696.Dagwacht Dagwacht is het tweede deel van een trilogie over de 1.000 jaar oude wapenstilstand tussen Goed en Kwaad in het hedendaagse Moskou. Hier leeft een groep mensen »
4697.De wraakneming Joanie Brewer is altijd bang om haar kinderen te verliezen. Niet geheel zonder redenen overigens. Jon haar oudste zit in de misdaad en de veertienjarige Jeanett »
4698.13 Enveloppen & 1 rugzak Wie droomt er op zijn 17e niet van om de wereld en de liefde te ontdekken? Wanneer de 17-jarige Ginny van haar onlangs overleden tante 13 enveloppen ontvang »
4699.Wachten op het donker Deel 1 van de spannende serie Morgen toen de oorlog begonZeven vrienden gaan een paar dagen kamperen in de wildernis. Als ze nietsvermoedend terugkeren naar hui »
4700.Ballets Russes Salvo, een jonge Siciliaan, is naar Venetië gekomen om te studeren. In plaats daarvan belandt hij als doodgraver op San Michele, het dodeneiland van de stad. H »