16801.God wacht op jou Moet een christenmeisje altijd lief zijn? Moet een christenvrouw zich voortdurend wegcijferen ter wille van haar man en kinderen? Moet zij alleen maar dienstbaa »
16802.Schuldig ‘Ergens kan ik het wel begrijpen als rechercheurs besluiten de waarheid een handje te helpenÂ’, schrijft Ernest Louwes in dit ontluisterende boek over zijn erv »
16803.Lelies Verhalen zijn verzinsels ze zijn bedacht door mensen. Daarmee is niet gezegd dat verhalen onwaar zijn veel verhalen bevatten in hun kern een diepe waarheid. Zo »
16804.De barbaren In De barbaren behandelt Alessandro Baricco een fenomeen dat ons allen aangaat: de geleidelijke teloorgang van ons cultuurbesef. Baricco schreef hierover »
16805.Door de mazen van het net Eleonore Lore Katz geboren in 1917 groeide als halfjoods meisje op in het Berlijn van vr de oorlog. Met de machtsovername door Hitler kwam aan haar onbekommerde »
16807.Spanning in de Duiventil In de Duiventil is het nog altijd een drukte van belang maar mevrouw van Til weet met haar trouwe hulp alles in goede banen te leiden en dokter Van Til zorgt vo »
16809.Dicht bij geluk Het ouderlijk huis van Bianca en Annemie vormt het centrale punt van de vriendinnengroep van vijf. Het is een hechte groep, totdat een van de meiden, Annemie »