14131.Nooit meer als vroeger NOOIT MEER ALS VROEGER
Gonda Randel (40) is een alleenstaande moeder en eigenares van een winkel in hobby-artikelen. Na een ernstige ziekte, waaraan ze bijna ov »
14132.De belofte Elke avond legt Pietro zijn oor vol verwachting
op de buik van Sara om te horen
of daarbinnen iets groeit. Zijn hoop slaat
om in wanhoop als Sara maar niet zwan »
14134.De 3e zomer van de spijkerbroek Ann Brashares is een van de succesvolste schrijvers van meidenboeken. Haar jeugdromans zijn wereldwijd razend populair en zijn inmiddels verfilmd onder de titel »
14135.De sprookjes Vijftien autobiografische sprookjes. De sprookjes van Andersen hoeven geen toelichting. Ze zijn geliefd over de hele wereld; vele generaties kinderen en volwass »
14136.De stad der wonderen
De stad der wonderen is een magistrale kroniek van
Barcelona tussen de twee wereldtentoonstellingen
van 1888 en 1929. Een halve eeuw geschiedenis van
een wo »
14137.Moeder en zoon 'Hoe ben jij, Gerard Reve, een man met toch een behoorlijke dosis ontwikkeling, intelligentie en gezond verstand, ooit in de Rooms-Katholieke Kerk terecht gekom »
14140.Mensenlandschappen '...Ze zijn bang voor onze liederen...', schreef ooit Nâzim Hikmet, de grootste dichter die Turkije heeft gekend. Hikmets werk moest in het geheim gepubliceerd »