ger menten heeft een recensie geschreven over Het tere kind door Jodi Picoult. “heel mooi boek ik heb het uit en is makkelijk te lezen en is prachtig,groetjes ger menten”» Score :
Niek Mulders heeft Neem nooit afscheid door Doug Magee getipt. “Lena Trainor neemt afscheid van haar dochter Sarah, die op zomerkamp gaat. Even nadat ze in het busje gestapt is dat haar heeft opgehaald, verschijnt het echte ...”» 23 Juli 2013, 14:20:36
Coenraad de Kat heeft een recensie geschreven over De tuin van de avondnevel door Tan Twan Eng. “Tan Twan Eng heeft een bepaalde stijl waar je in het begin wel even aan moet wennen . Vooral qua namen en de tijd waarin het zich afspeelt gaat langzaam. Je wor...”» Score :