Boeklezers.nl is een netwerk voor sociaal lezen. Wij helpen lezers nieuwe boeken en schrijvers ontdekken, en brengen lezers met elkaar en schrijvers in contact. Meer lezen »
toorntje heeft een recensie geschreven over Weerloos door Frans Stüger. “Een goed boek wat ik steeds weg moest leggen omdat ik me zo ergerde aan stefaan.
Wat een griezel zeg,tegen het einde werd het wel zo spannend dat ik het in één ...”»
Jose heeft een recensie geschreven over Ik huur een man! door Conny Regard. “Leuk boek, leest vlot weg. De pikante scènes zijn niet over de top en geven behoorlijk wat juice aan dit boek. Hilarische belevenissen van een te snel van de to...”»
Iris heeft een recensie geschreven over Novemberval door Helene Tursten. “Ik vond het een langdradig boek, de schrijfster wijdt veel te veel uit, het boek heeft geen vaart en het kon me niet boeien. ik heb het niet uitgelezen.”»
Caroline heeft een recensie geschreven over Totdat de dood ons scheidt door Elizabeth George. ““Voor wie houdt van het betere recherchewerk. Ik kan niet wachten om alle andere Thomas Lynley-mysteries te verslinden! Werd me aangeraden door een collega van ...”»
toorntje heeft een recensie geschreven over Zwarte engel door Joost Heyink. “Leuk boek voor tussendoor,zeker voor de jeugd zit hier wel de nodige spanning in”»
Marissa heeft een recensie geschreven over Zoeken naar Eileen door Leon de Winter. “Een heel mooi liefdesverhaal. Af en toe is het wel wat verwarrend door de verschillende verhaallijnen die door elkaar heen lopen, toch is het een boek dat prett...”»