Boeklezers.nl is een netwerk voor sociaal lezen. Wij helpen lezers nieuwe boeken en schrijvers ontdekken, en brengen lezers met elkaar en schrijvers in contact. Meer lezen »
Bonnie heeft een recensie geschreven over Dodencirkel - 7,50 editie door Elly Griffiths. “Ik vond dit een erg goed boek. De schrijfstijl is prettig, waardoor het boek gemakkelijk wegleest. Het verhaal boeide me meteen en de personages zijn vreemd, ma...”»
Emmy heeft een recensie geschreven over Chaos door Escober. “In het begin was ik nog niet echt in de ban van het verhaal, halverwege veranderde dat. Toen werd het verhaal spannend, kwam er meer actie en verschenen de vraa...”»
Karin heeft een recensie geschreven over Handboek katten fokken door Esther Verhoef. “Een erg goed boek. Ik pak het nog regelmatig even. Een heel goed naslagwerk. Ideaal boek voor een beginnende kattenfokster zoals ik.
Karin heeft een recensie geschreven over Leren luisteren naar dieren door Michelle M. Williams. “Ik heb dit boek via de bibliotheek geleend. Erg leuk en nuttig boek. Leuk om ervaringsverhalen te lezen en in duidelijke stappen uitgelegd te krijgen hoe je kan...”»
Marleen heeft een recensie geschreven over Haar naam was Sarah door Tatiana de Rosnay. “Haar naam was Sarah is een geweldig boek. De beide verhaallijnen blijven boeiend, zowel het verhaal van het Franse Joodse meisje dat in 1942 uit Parijs wordt we...”»
Linda heeft een recensie geschreven over Drift door Becca Fitzpatrick. “ik verwachte niet al te veel van het boek, maar het heeft mij zeker weten heel erg verrast, en ik kon al gauw niet meer stoppen met lezen... een echte page turn...”»
Linda heeft een recensie geschreven over Display 12 ex. Complot 365. Maart door Gabrielle Lord. “super reeks, maar je moet dan ook wel een master mind schrijfster zijn als je 12 delen uit kunt brengen van een boekenreeks zonder dat deze verveeld”»