Boeklezers.nl is een netwerk voor sociaal lezen. Wij helpen lezers nieuwe boeken en schrijvers ontdekken, en brengen lezers met elkaar en schrijvers in contact. Meer lezen »
George heeft een recensie geschreven over De thuiskomst door Anna Enquist. “Anna Enquist bewijst met deze roman dat ze haar grote voorbeeld Per Olav Enquist naar de kroon is gestoken. Hoe meeslepend zet ze het verhaal neer van een bijzo...”»
Joke heeft een recensie geschreven over Ik was Alice door Melanie Benjamin. “Prachtige Damesroman met een hoofdletter. Het verhaal neemt je op en je waant je werkelijk in die tijd van Alice met zijn regels en wetten. Meeslepend verteld e...”»
Bonnie heeft een recensie geschreven over De thuiskomst door Anna Enquist. “Een prachtig meeslepend boek. Nu eens niet over een grote avonturier, maar over de sterke vrouw die achter hem staat. Hartverscheurend en tegelijk een prachtig,...”»
George heeft een recensie geschreven over De pianoman door Bernlef. “Soms kom je een klein pareltje tegen met evenveel gewicht als een kanjer van een juweel. De pianoman van Bernlef is er zo eentje. In sobere stijl beschrijft de ...”»
Wijnand heeft een recensie geschreven over IJsland door Ronald Giphart. “Eigenlijk is dit geen echt goede recensie. Ik ben namelijk een groot fan van deze man. Hij heeft al een aantal prachtboeken op zijn naam staan en ik heb ze dan ...”»
Wijnand heeft een recensie geschreven over Het vergeten gezicht door Elle van Rijn. “Elle van Rijn, dat was toch dat domme blondje in die serie Sam sam? Dat is het eerste wat er, een aantal jaar geleden, door mijn hoofd schiet als ik een boek va...”»
Linda heeft een recensie geschreven over Uit liefde door K. Morgenroth. “Erg leuk boek. Wel veel personen, maar dat is niet storend omdat bij elk hoofdstuk wordt aangegeven over wie het gaat. Ontknoping was erg onverwacht!”»
justine heeft een recensie geschreven over Het geheim van de zusters door Kate Morton. “Dit boek is beduidend minder als De vergeten tuin. Hier missen we toch een beetje de spannings opbouw. Het verhaal wordt verteld vanuit de belevenissen van de d...”»
boekenbuzz heeft een recensie geschreven over Haar naam was Sarah door Tatiana de Rosnay. “Vanaf de eerste pagina’s intrigeert Haar naam was Sarah. Het is niet weg te leggen. Tatiana de Rosnay vertelt met veel overtuiging en inlevingsvermogen het verh...”»