Boeklezers.nl is een netwerk voor sociaal lezen. Wij helpen lezers nieuwe boeken en schrijvers ontdekken, en brengen lezers met elkaar en schrijvers in contact. Meer lezen »
jesje heeft een recensie geschreven over Zwanenzang door Loes den Hollander. “oals gewend van Loes den Hollander, weer een geweldig spannend verhaal dat tot het laatste moment spannend blijft en die je toch aan het einde weer op het verke...”»
Emmy heeft een recensie geschreven over Op klaarlichte dag door Simone van der Vlugt. “Spanning, verdriet en liefde, de drie hoofd-ingredienten van "Op Klaarlichte Dag". Het verhaal zit sterk in elkaar, zonder enige moeite word je volledig op het ...”»
Ineke heeft een recensie geschreven over Haantjes door Kluun. “Dit boek vie mij een beetje tegen. Het was leuk de personen tegen te komen die in "komt vrouw bij de dokter" ook een rol speelden. ”»
George heeft een recensie geschreven over Knielen op een bed violen door Jan Siebelink. “Zoals Tirza van Arnon Grunberg een verontrustende roman is, is dit een beangstigende roman. Fanatiek geloof is sterker dan liefde, en dat boezemt angst in. Jan ...”»
Anne heeft een recensie geschreven over Tijgerlelie door Anne Swartjes & Danique Gimbrère. “Gaaf, dat een boek geschreven door twee van die jonge meiden zo spannend en ontroerend kan zijn! Je denkt dat je het einde aan ziet komen, maar dat is uiteindel...”»
George heeft een recensie geschreven over Trots en vooroordeel door Jane Austen. “Ten onrechte wordt de auteur nog wel eens lichtzinnigheid of gebrek aan diepgang verweten. Alsof ze een makkelijk leven had. Nee, zij was ongelukkig in de liefd...”»