Boeklezers.nl is een netwerk voor sociaal lezen. Wij helpen lezers nieuwe boeken en schrijvers ontdekken, en brengen lezers met elkaar en schrijvers in contact. Meer lezen »
Amna heeft een recensie geschreven over Van kerndoel tot leerlijn door Marielle van der Stap. “Erg praktisch boek bij het in kaart brengen van ontwikkelingsperspectieven voor kinderen met speciale onderwijsbehoeften. Voor elke leerlijn (1.0, 0.75 en 0.5) ...”»
Herman heeft een recensie geschreven over De groei van kennis door K. Popper. “Geeft inzicht en maakt bewust dat de toekomst niet wet matig te voorspellen is.”»
Herman heeft een recensie geschreven over De open samenleving en haar vijanden door Karl Popper. “Geeft inzicht hoe belangrijk het is dat de staat open is om de vrijheid van ieder individu zo hoog mogelijk te garanderen.”»
Heimel heeft een recensie geschreven over 2x genade door H. Morris. “weer een waargebeurd verhaal. Een boek dat je moet lezen. Bent geboeid tijdens het lezen. Ga er mee beginnen en lees hem uit. Je zult begrijpen waarom ik dit ze...”»
Heimel heeft een recensie geschreven over Getemde tijger (set 5 stuks) door T. Anthony. “Waargebeurd. Veel te vertellen en veel te beleven. De jongens van mijn werk. Hebben allemaal een bepaald verleden. Ze kunnen zich in de verhalen zoals deze echt...”»
Heimel heeft een recensie geschreven over Knock out door Henk Stoorvogel & Joop Gottmers. “Bam. Wat een boek. Een echt levensverhaal. Bij mij op mijn werk is hij langs geweest. De jongens waren enorm van hem onder de indruk. Wie het boek gelezen had m...”»
Heimel heeft een recensie geschreven over Harry Potter en de orde van de Feniks door J.K. Rowling. “Bah. Het boek is uit! Wat een beleving. Zou er nog een mini potter boek uitkomen? Ben heel blij dat ik ze allemaal heb gelezen.”»
domReadyCallbacks.push( function() { new Error('Sorry, dit kan je alleen doen als je ingelogd bent. Als je nog geen lid bent, kun je dat hier worden.'); });