Boeklezers.nl is een netwerk voor sociaal lezen. Wij helpen lezers nieuwe boeken en schrijvers ontdekken, en brengen lezers met elkaar en schrijvers in contact. Meer lezen »
Marijke heeft een recensie geschreven over Ander spoor door Ingrid D. Roefs. “Wat een goed boek is dit zeg ! Het pakt je vanaf de eerste bladzijde, en het is heel moeilijk om het boek weg te leggen. Ik had het dan ook zo uit gelezen ! Een...”»
Nog zo'n fijne (en snelle!) recensie. Dankjewel daarvoor!
Hartelijke schrijversgroet,
Ingrid D. Roefs
saralin heeft een recensie geschreven over God wacht op jou door L. Hybels. “mooi boekje. snel uit. weinig tekst - al is ze veelzeggend.
op sestra.nl heb ik er een recensie over geschreven. ”»
lia heeft een recensie geschreven over Het huis van de moskee door Kader Abdolah. “Veel over gehoord en nu ook gelezen. Het laat heel wat zien van de bijzondere cultuur en misstanden die in veel arabische landen heerst. Het boek is goed geschr...”»
Brigitte :coffee: heeft een recensie geschreven over Zwarte piste door Suzanne Vermeer. “Het verhaal gaat over Saskia die als manager werkt in een supermarkt. Eigenlijk is ze binnenhuisarchitecte, maar door bezuinigingen is ze haar baan kwijt geraak...”»
Irma heeft een recensie geschreven over Weerloos door Kim Moelands. “Ik vind het echt een heerlijk boek.
Het had van mij nog wel iets dikker mogen zijn :)
Je zou zo'n psychopaat tegenkomen in je leven zeg... mennn.
Lekker vlot ge...”»