Boeklezers.nl is een netwerk voor sociaal lezen. Wij helpen lezers nieuwe boeken en schrijvers ontdekken, en brengen lezers met elkaar en schrijvers in contact. Meer lezen »
George heeft een recensie geschreven over De commodore door Jan de Hartog. “Een gepensioneerde zeekapitein wordt op 72-jarige leeftijd gevraagd voor een onmogelijke klus. Hij moet een kolos van een tanker varen naar de andere kant van d...”»
Atje heeft een recensie geschreven over Het aura handboek door P.H. Geurink & W. Lubeck. “Een prachtig naslagwerk, dat je duidelijke informatie geeft, alsook oefeningen om je eigen intuïtieve pad te verdiepen. Een duidelijk en no nonsense boek.”»
Atje heeft een recensie geschreven over Het grote Reiki heelboek door W. Lubeck. “Naast de gewone handposities, geeft dit boek ook een boel richtlijnen en extra informatie. Niet alleen worden vragen verhelderd, er zijn ook duidelijk richtlijn...”»
Atje heeft een recensie geschreven over De mooiste Reiki-technieken door F.A. Petter & W. Lubeck. “Heerlijk hands-on boek, dat je naast de technieken en theorie, ook broodnodige inzichten meegeeft. Niet alleen een leidraad, ook een beginpunt voor wie de eigen...”»
Atje heeft een recensie geschreven over Reiki - de weg van Hart door W. Lubeck. “Een praktisch, handzaam boek boordevol raadgevingen voor de beginnende Reiki beoefenaar.”»
riroto heeft een recensie geschreven over Zee van papaver door Amitav Ghosh. “Fantastisch epos! Zeer de moeite waard. Ik heb het zelf met een 8,5 gewaardeerd, tot nu toe de hoogste score in mijn boekenkast.”»
justine heeft een recensie geschreven over De vrouw met de sleutel door Kathy Lindekens & Vonne van der Meer. “Uitgelezen: De vrouw met de Sleutel van Vonne van der Meer. Een heel origineel verhaal, met daartussen kleine stukjes van verhalen van bekende romanschrijvers. ...”»
George heeft een recensie geschreven over In vrijheid geboren door J. Adamson. “Als je bij toeval een welpenleeuw in de schoot geworpen krijgt - wat doe je ermee? Opvoeden natuurlijk. Zo goed en zo kwaad als het gaat. Maar dan als het groot...”»
Bonnie heeft een recensie geschreven over In het duister door Cody Mcfadyen. “Een spannend boek wat lekker vlot wegleest. De schrijver sleurt je echt het boek in. Het enige wat ik wilde was....verder lezen!”»