Boeklezers.nl is een netwerk voor sociaal lezen. Wij helpen lezers nieuwe boeken en schrijvers ontdekken, en brengen lezers met elkaar en schrijvers in contact. Meer lezen »
Roos heeft een recensie geschreven over Bougainville door F. Springer. “Prachtig boek 'Bougainville' door F. Springer.
Het boek gaat over de (onmogelijke) liefde tussen mensen en geeft een onthutsend kijkje in de vreemde wereld van ...”»
Joke heeft een recensie geschreven over In zeven sloten door Astrid Harrewijn. “Heerlijke chicklit, lichtvoetig en heel grappig en vlot geschreven. Vooral op vakantie maar ook als je een beetje depri ben, een heel fijne opkikker. een Feel G...”»
Joke heeft een recensie geschreven over Geknipt voor Miranda door Jill Mansell. “Luchtig en grappig boek over het liefdesleven van een kapstertje. Met drama en humor, precies wat je wilt lezen in de vakantie!! En gelukkig loopt alles voor ie...”»
Joke heeft een recensie geschreven over Drakenogen door Bernardo Fernández. “Heerlijk avontuurlijk verhaal over een bijzondere chinese draak (en dat in het jaar van de draak!!) zijn eigenaar en een kind dat met dieren kan praten. Over di...”»
José heeft een recensie geschreven over 22-11-1963 door Stephen King. “Een Stephen King boek wat me tranen van ontroering bezorgt... dat gebeurt niet vaak! In eerste instantie sprak het thema van dit boek (moord op JFK) mij helemaa...”»
Londen, december 1978. Om gegevens te verzamelen voor een expositie over de WOII brengt Jillian Meade een bezoek aan twee britse vrouwen. Een paar...”»
toorntje heeft een recensie geschreven over Twee tinten blauw door Karen Kingsbury. “Weer een heerlijke roman van Karen Kingsbury,waar weer een wijze les in zit zoals in al haar boeken.
Vergeten kan je pas als je kan vergeven,daar draait het in ...”»