Boeklezers.nl is een netwerk voor sociaal lezen. Wij helpen lezers nieuwe boeken en schrijvers ontdekken, en brengen lezers met elkaar en schrijvers in contact. Meer lezen »
toorntje heeft een recensie geschreven over Een teken van hoop door Karen Kingsbury. “Ik heb weer genoten van een boek van Karen Kingsbury,ze schrijft echt op gevoel vind ik ondanks de bijbelse teksten waar ik intussen in haar boeken wel aan gewe...”»
José heeft een recensie geschreven over De onschuldigen door Harlan Coben. “Na het havle boek te hebbn doorlezen kwamen de drie aparte verhalen bij elkaar, het werd een tijdje spannend maar op het laatst, vond ik althans, kwamen er inee...”»
bibi_92 heeft een recensie geschreven over Vals alarm door Anne Mather & Marelle Boersma. “aangrijpend , indrukwekkend boek om te lezen.
denk je dat je het ergste hebt gehad maar dan is de elende pas begonnen.”»
Andries heeft een recensie geschreven over American Shaolin door Matthew Polly. “Een erg leuke biografie van Matthew Polly, een jonge Amerikaan die in 1992 naar het Shaolin klooster in China vertrok om Kung Fu te leren. In het boek komen vee...”»
sirog heeft een recensie geschreven over Nog niet voorbij door John Katzenbach. “Wanneer de aantrekkelijke studente Ashley Freeman in een dronken bui naar bed gaat met Michael O'Connell, kan ze niet vermoeden wat voor verregaande gevolgen di...”»
sharon heeft een recensie geschreven over Sneeuwwitje moet sterven door Nele Neuhaus. “heerlijk wat een goed boek is dit het gaat over tobias die net uit de gevangenis komt hij heeft 10 jaar gezeten voor moordt op twee meisjes ondertussen komt hie...”»
Iris heeft een recensie geschreven over Nog niet voorbij door John Katzenbach. “Wat een verschrikkelijk spannend boek is dit, over het kat en muis spel met een doodenge stalker. Kon niet stoppen met lezen, echt een geweldig boek. Van deze s...”»
Anobii heeft een recensie geschreven over Smaragdgrün door Kerstin Gier. “Het laatste deel van de triologie en het is een heel mooi einde aan het verhaal. Het is goed geschreven en leest heerlijk weg. Het zijn geen moeilijke boeken. H...”»
Geralien heeft een recensie geschreven over Rode sneeuw in december door Simone van der Vlugt. “Erg mooi geschreven boek. Je wil gewoon weten hoe het afloopt. Het is een historische roman, met verschillende ingrediënten als spannend, romantisch, thriller, ...”»