Boeklezers.nl is een netwerk voor sociaal lezen. Wij helpen lezers nieuwe boeken en schrijvers ontdekken, en brengen lezers met elkaar en schrijvers in contact. Meer lezen »
Wendy heeft een recensie geschreven over Ga ik dood als ik twaalf ben? door M. Vrijsen. “Zeer aangrijpend. Terwijl ik het boek las, voelde ik echt het verdriet van de ouders. Door het boek heb ik ook veel beter een blik gekregen op de ziekte Progeri...”»
Katie heeft een recensie geschreven over Dodelijk verlangen door Patrick de Bruyn. “Boek waar je jezelf in kan terugvinden. Tegen dat je een paar hoofdstukken ver bent wil je het zo snel mogelijk uitlezen. Spannend en met een twist. Ik kijk alv...”»
Ineke heeft een recensie geschreven over De Atlasvlinder door Aya Zikken. “Naar aanleiding van het overlijden van de schrijfster Aya Zikken, wou ik haar bekendste boek "De Atlasvlinder lezen. Dit boekje is voor het eerst in 1958 uitgeg...”»
George heeft een recensie geschreven over In de ban van de tegenstander door Hans Keilson. “In een niet nader genoemd land heerst een populair machthebber B. genaamd. De jonge hoofdpersoon en zijn familie zijn door hem uitgekozen als ‘vijand’. Langzame...”»