Boeklezers.nl is een netwerk voor sociaal lezen. Wij helpen lezers nieuwe boeken en schrijvers ontdekken, en brengen lezers met elkaar en schrijvers in contact. Meer lezen »
Mieke heeft een recensie geschreven over Vluchtgedrag door Loes den Hollander. “Een fantastisch goed boek van Loes den Hollander. Een raadselachtig verhaal met onderhuidse spanning, waar ik van genoten heb. Het boek pakt je meteen vanaf de ...”»
Mieke heeft een recensie geschreven over Uitglijder door Loes den Hollander. “Het verhaal boeide mij niet echt, maar door de fijne schrijfstijl van deze auteur heb ik het boek uitgelezen. Het plot was toch wel enigszins verrassend.”»
Mieke heeft een recensie geschreven over Troostkind door Loes den Hollander. “Ondanks dat dit boek niet nagelbijtend spannend is, heb ik het in één dag uitgelezen. Het verhaal heeft mij kunnen boeien van het begin tot het eind. Het is ner...”»
Mieke heeft een recensie geschreven over Het scherventapijt door Loes den Hollander. “Een meeslepend verhaal over drie vrouwen die elkaar niet kennen en van dezelfde man houden, ieder op hun eigen manier. Annelies en Dennis zijn getrouwd en hebbe...”»
Mieke heeft een recensie geschreven over Naaktportret door Loes den Hollander. “Voor dit boek krijgt Loes 3 sterren, omdat ik dit niet het allerbeste boek van haar vind. Maar des al niet te min zeker de moeite van het lezen waard.
Ik ben ...”»
Mieke heeft een recensie geschreven over Glansrol door Loes den Hollander. “Een prachtig boek over een jonge vrouw die als meisje getraumatiseerd is doordat haar vader plotseling verdween toen ze 7 jaar was. Vanaf het begin voel je de g...”»
Mieke heeft een recensie geschreven over Broeinest door Loes den Hollander. “Dit boek is een toppertje van Loes, één van mijn favorieten.
Het boek leest heerlijk weg en je leeft helemaal mee met het gezin en de vreselijke tiranieke vad...”»
Mieke heeft een recensie geschreven over Wisselgeld door Loes den Hollander. “Opnieuw weer een boek met een prettige schrijfstijl, zoals we gewend zijn van Loes den Hollander. Ik heb het vandaag in één ruk uitgelezen !
Toch moet ik als ...”»
Mieke heeft een recensie geschreven over Driftleven door Loes den Hollander. “Als een echte Loes den Hollander fan, staat in mijn top 10, vond ik dit het minste boek van haar. De hoofdpersoon kon me niet echt boeien, maar desalniettemin h...”»
Mieke heeft een recensie geschreven over Dwaalspoor door Loes den Hollander. “Een heerlijk boek die lekker snel weg leest. Boeiend verhaal en lekker veel spanning. Ik hou van de schrijfstijl van Loes en heb ook weer van dit boek genoten, ...”»