Boeklezers.nl is een netwerk voor sociaal lezen. Wij helpen lezers nieuwe boeken en schrijvers ontdekken, en brengen lezers met elkaar en schrijvers in contact. Meer lezen »
Moony heeft een recensie geschreven over De twaalf stammen van Hattie door Ayana Mathis. “Op internet had ik al gezien dat dit boek lastig te recenseren viel, maar ook dat het een mooi en zielig boek was. Dat het lastig te recenseren is klopt wel, wa...”»
Elles heeft een recensie geschreven over Down London Road door Samantha Young. “het was een leuk boek. het overige boek van deze schrijfster On Dublin Street vond ik persoonlijk beter. het verhaal bouwde langzaam op. waardoor ik het een bee...”»
Greet heeft een recensie geschreven over Gesualdo door Jeroen Terlingen. “Ik ben heel gevoelig voor mooie covers. Voor mij is dit één van de mooiste covers die ik dit jaar tegenkwam. Pluim voor de mensen van Podivium! Hij straalt hele...”»
marion heeft een recensie geschreven over Bonita Avenue door Peter Buwalda. “Ik vond het een boeiend boek, je komt als lezer er in stukken en flarden achter wat er is gebeurd, waarom een gevierd man zelfmoord heeftgepleegd. Van buiten ka...”»
Wemmie heeft een recensie geschreven over De sluwe verleider door Nynke Laanstra. “Dit is het tweede deel van de Geloof-hoop-liefdetrilogie waarin Nynke Laanstra verder gaat met het verhaal van Fien en haar kwelgeesten. Een verhaal waarin dade...”»
Ineke heeft een recensie geschreven over Reizen zonder John door Geert Mak. “Wat kan Mak heerlijk vertellen en schrijven. Hij neemt je mee op reis door Amerika. Hij maakt 50 jaar later, de reis die John Steinbeck maakte in 1960. De reis ...”»
Mieke heeft een recensie geschreven over Aan traagheid ontkomen door Marcel Ozymantra. “Heerlijk om te lezen hoe deze onschuldige Rombout zijn leven beleefde. Ik merkte vaak dat ik een glimlach op mijn gezicht had tijdens het lezen.
Even later moes...”»
ivizonnetje heeft een recensie geschreven over Viktoria door J. Glanfield. “Trilogie deel 1 hotel quadriga, deel 2 Viktoria, deel 3 de verdeelde stad. Vanaf 1871 t/m 1989 word het leven beschreven van de familie Jochum.Zeer indrukwekken...”»
ivizonnetje heeft een recensie geschreven over Hotel Quadriga door J. Glanfield. “Trilogie deel 1 hotel quadriga, deel 2 Viktoria, deel 3 de verdeelde stad.
Vanaf 1871 t/m 1989 word het leven beschreven van de familie Jochum.Zeer indrukwekke...”»
Margo heeft een recensie geschreven over De Moorehawke-trilogie door Celine Kiernan. “wie deze boeken niet aan zijn verlanglijstje heeft toegevoegd heeft ongelijk! bedankt aan de grootmoeder van mijn beste maat om deze aan te raden, ze zijn gewoo...”»