Boeklezers.nl is een netwerk voor sociaal lezen. Wij helpen lezers nieuwe boeken en schrijvers ontdekken, en brengen lezers met elkaar en schrijvers in contact. Meer lezen »
Moony heeft een recensie geschreven over Halverwege het graf door Jeaniene Frost. “Het is altijd leuk om een sub-genre te ontdekken binnen het genre waar je het meest van houdt. Ik had al eens van Urban-Fantasy gehoord, maar toch trok ik steed...”»
Anita Verkerk heeft een recensie geschreven over Een roos in de woestijn door Marte Jongbloed. “Dit is een intrigerend en ook spannend boek over de positie van de vrouw in een islamitisch land, namelijk in Jemen. Het is confronterend om te lezen dat andere...”»
Anita Verkerk heeft een recensie geschreven over Bridget Jones: mad about the boy door Helen Fielding. “Op zich is het vast wel een aardig boek, maar het is erg vermoeiend om te lezen. Om de paar regels wordt er een datum met tijdstip genoemd en daardoor kom je ni...”»
Coenraad heeft een recensie geschreven over De erfenis door Henriette Power. “Callie heeft een Griekse moeder en een Amerikaanse vader en woont samen met haar partner in Boston. Op een dag krijgt ze een telefoontje uit Griekenland van haa...”»
Maaike heeft een recensie geschreven over De lavendeltuin door Lucinda Riley. “Net als de vorige twee boeken van Lucinda Riley weer een geweldig boek!!
Een echte aanrader”»
toorntje heeft een recensie geschreven over Speciaal voor jou door Cathy Kelly. “Cathy staat toch wel bekend om de vele personen in haar boeken,maar nu was het net of ik een heel dorp moest leren kennen.
En toch stroom je daar van eigens gew...”»
stef7sa heeft een recensie geschreven over Stoner door John Williams. “Pas één hoofdstuk gelezen. Magistraal. Kernachtig geschreven maar elk woord is raak. De openbaring die de hoofdpersoon ervaart is heel aangrijpend.”»
Moony heeft een recensie geschreven over Passie door Lauren Kate. “Het derde deel alweer van de Fallen-Serie en ik vind de serie steeds leuker worden. Bij deel 1 had ik lang vraagtekens of ik het wel leuk vond. Deel twee was al...”»
Moony heeft een recensie geschreven over Aan niemand vertellen door Simone van der Vlugt. “Dit is mijn vierde thriller die ik van Simone lees en ik had hoge verwachtingen door de eerdere boeken: Blauw water, Ooggetuige en In mijn dromen. Tevens had i...”»