Boeklezers.nl is een netwerk voor sociaal lezen. Wij helpen lezers nieuwe boeken en schrijvers ontdekken, en brengen lezers met elkaar en schrijvers in contact. Meer lezen »
veellezer heeft een recensie geschreven over The Ground Beneath Her Feet door Salman Rushdie. “Boek zit vol met woordgrapjes, fantasievolle vondsten en spitsvondigheden die niet helemaal zonder zelfgenoegzaamheid worden gebracht. Dit soort intelligentie s...”»
Jaap Straathof heeft een recensie geschreven over Vandaag koop ik alle kleuren door Karin Anema. “Een aangrijpend boek over het levensverhaal van een man met schitzofrenie. Dit boek beschrijft op een informatieve en tegelijkertijd spannende manier hoe de hoo...”»
Coenraad heeft een recensie geschreven over Kwakoe door Bart Römer. “Kwakoe is het verhaal van een slaaf die opgroeit met de zoon van Cornelis de plantagehouder van Nieuw –Holland. Op een dag gebeurd er iets en dan veranderd er h...”»
Shadira heeft een recensie geschreven over Bob de straatkat door James Bowen. “Wat een inspirerend verhaal!!
Ik heb ontzettend veel plezier beleefd aan Bob de straatkat, het is een heerlijk feel good boek.
Het onbegrip en vooral de haat di...”»
veellezer heeft een recensie geschreven over De ondraaglijke lichtheid van het bestaan door Milan Kundera. “Eindelijk weer eens een boek waarin de auteur blijk geeft van originele ideeen. Voor de lezer die weg wil zwijmelen in zijn of haar gevoelsleven bij het lezen v...”»
lenie heeft een recensie geschreven over De dode kamer door Bronja Hoffschlag. “Eens in de zoveel tijd krijg je plotseling een boek in handen wat je na het gelezen te hebben met een zucht dicht slaat.En beslist niet met een zucht van verlic...”»
Coby heeft een recensie geschreven over Een schitterend gebrek door Arthur Japin. “Een prachtig boek dat ik me door de schrijver zelf heb mogen laten voorlezen door middel van het luisterboek. Daarnaast heb ik het boek ook nog gelezen want ik ...”»
Moony heeft een recensie geschreven over De bakkersdochter door Sarah McCoy. “Dit boek heb ik gekregen en ik zag er ontzettend tegenop om erin te beginnen. Boeken over waargebeurde oorlogen vind ik gewoon een beetje eng en bezorgen me de ...”»