Boeklezers.nl is een netwerk voor sociaal lezen. Wij helpen lezers nieuwe boeken en schrijvers ontdekken, en brengen lezers met elkaar en schrijvers in contact. Meer lezen »
willem heeft een recensie geschreven over Grumpy Old Men door Stuart Prebble. “Over een 'ouwe zeurpiet' die, ongeacht het seizoen, vakantie, tijdstip,... zeurt over de alledaagsheid van het leven. Verveelt soms een beetje maar is soms wel ...”»
Linda heeft een recensie geschreven over Weekend Terschelling door Els Kerkhoven. “
Twee zussen, Daan en Isa, gaan een weekendje naar Terschelling en vragen hun beste
vriendin Sylvie mee omdat Isa eerdaags voor haarcwerk naar Zweden verhuisd....”»
toorntje heeft een recensie geschreven over Juffrouw Holle door Fleur Brockhus & Karima O'Flynn. “Een heerlijk sprookje voor volwassene maar wel eentje met hele leerzame lessen erin.Ik denk dat je als lezer ook vaak dingen herkent van je eigen die je eigenli...”»
Coenraad heeft een recensie geschreven over Doelwit door David Baldacci. “In Doelwit keren Will Robie en Jessica Reel terug. De president van Amerika staat voor een moeilike keuze en schakelt de hulp in van Will en Jessica. Niet ieder...”»
Miriam heeft een recensie geschreven over Het ijshuis door Minette Walters. “Toch weer heel anders dan de scandinavische crimis die ik ook heel graag lees. Ik zeg ook, want dit boek zit goed in elkaar. Een sterke engelse dectective!!”»
De oorsprong van het verhaal begint in 1628. Een jonge vrouw raakt zwanger van een Amsterdamse koopman en wordt met een VOC schip weggestuurd om te g...”»
Tazzy heeft een recensie geschreven over Sprankels door Marieke Frankema. “Elk sprankeltje in deze verhalenbundel geeft je een andere vorm van hoop of inspiratie.
Met in het ene verhaal fantasy, het andere verhaal magie…je kunt er mee ...”»
toorntje heeft een recensie geschreven over De complete Magische Donovans door Nora Roberts. “Deel 3 en 4
Nou voor mij had deze serie nog langer mogen duren hoor. Gewoon geweldig hoe je in iedere deel betoverd word door de familie Donovans. Je moet natuu...”»
toorntje heeft een recensie geschreven over De complete Magische Donovans door Nora Roberts. “Deel 1 en 2
In deel één maak je kennis met Morgana, een leuke vrouw met een wicca winkeltje, ze is een heks maar een hele lieve. Nash brengt voor zijn film scri...”»