Boeklezers.nl is een netwerk voor sociaal lezen. Wij helpen lezers nieuwe boeken en schrijvers ontdekken, en brengen lezers met elkaar en schrijvers in contact. Meer lezen »
Ingrid heeft een recensie geschreven over Wraakgodin door Bernhard Aichner. “Blum, sowieso getraumatiseerd door haar jeugd, heeft het perfecte leventje met Mark en haar twee kindjes. Totdat Dunya haar intrede doet. Mark's onderzoek wordt...”»
Saskia heeft een recensie geschreven over Beteugeld door liefde door Jody Hedlund. “
Angelique woont op het eiland Michilimack. De Britten hebben het eiland bezet.
Vijf jaar geleden is de jeugdvriend Pierre van Angelique van het eiland vertrokk...”»
Linda heeft een recensie geschreven over Wraakgodin door Bernhard Aichner. “De thriller heeft een mooie cover, het maakt je nieuwsgierig, het bloed druipt er bijna letterlijk vanaf!
Het boek begint gelijk heftig, je wordt meegenomen na...”»
christien heeft een recensie geschreven over DE GEWENNING AAN HET KONINKRIJK door M.G.H. Derks. “Een goed geschreven onderzoek naar de mening van de bevolking in Zuid-Limburg ten tijde van de Belgische opstand en daarna. Tevens komen het standpunt en de neu...”»
wimvanderschip heeft een recensie geschreven over 44.000 woorden door San Doelaart. “De polderversie van Fifty Shades, maar spannender, beter geschreven en vooral voor Nederlanders veel herkbaarder. Geen prive-helicopter, maar gewoon de auto, ge...”»
Aminata heeft een recensie geschreven over Gedwongen huwelijk door Leila. “Ik vind dat het heel vlot leest en zeer interessant is. Je kan niet stoppen met lezen, want je wilt steeds verder te weten komen. Het boek is ook in de ik-perso...”»
Bonnie heeft een recensie geschreven over In mijn dromen door Simone van der Vlugt. “Ik vond dit geen goed boek. Rosalie neemt rare beslissingen en is wel heel snel over het verlies van Jeroen heen. Ik vond haar totaal niet sympathiek als hoofdp...”»