Boeklezers.nl is een netwerk voor sociaal lezen. Wij helpen lezers nieuwe boeken en schrijvers ontdekken, en brengen lezers met elkaar en schrijvers in contact. Meer lezen »
Dementie, de ziekte van het verleden door Wilma E. ter Mull Dementie, een ziekte die een steeds groter deel van onze oudere bevolking treft. Wat is de oorzaak van deze ziekte en wat kunnen we ertegen doen? Vragen die wet... »
Zorg voor de oudere migrant door Bas Steunenberg <div>Dit boek start met een hoofdstuk over de eigen identiteit in een veranderende cultuur. Wat zijn jouw wensen en behoeften als zorgprofessional en hoe kijken... »
Ouderen met karakter door Bas van Alphen & Noud Engelen In dit derde boek in de reeks Senioren in de maatschappij, staat de samenhang van persoonlijkheid en ouder worden centraal. Het boek geeft informatie over de vo... »
Ouder worden met de glimlach door Mark Claus Lachen is gezond. Met een glimlach om de lippen voel je je blijer en gelukkiger. Bovendien is lachen makkelijk en zeker niet duur.Wanneer je bijna of helemaal m... »