Boeklezers.nl is een netwerk voor sociaal lezen. Wij helpen lezers nieuwe boeken en schrijvers ontdekken, en brengen lezers met elkaar en schrijvers in contact. Meer lezen »
Stoppen met werken... door Heleen Untied & Sjikke Mulder Persoonlijke ervaringen, tips en adviezen van 21 geïnterviewde vrouwen, verzameld in een prachtig geïllustreerd boek
Waarom feminisme goed is voor mannen door Jens van Tricht In 'Waarom feminisme goed is voor mannen' pleit Jens van Tricht voor de emancipatie van vrouwen én mannen. In de afgelopen honderd jaar hebben vrouwen toegang g... »
Vrouwenvoetbal in Nederland door Vrouwenvoetbal in Nederland is de neerslag van een door het NWO gefinancierd interdisciplinair onderzoek naar de maatschappelijke impact van vrouwenvoetbal in N... »
Machtige topvrouwen door Jessica de Jong Machtige topvrouwen - Vijf inspirerende voorbeelden - geeft een inkijkje in de opmars van vijf aansprekende vrouwelijke leiders. Elke vrouw vertelt een uniek ve... »
Kijk mij eens! door Jaap de Jonge Kijk mij eens! 100 portretten van homomannen in beeld en tekst, voorwoord van Boris Dittrich.<br/><br/>Verkrijgbaar met twee verschillende kleuren omslag: blauw... »
Tekenend door Syrië door Peti Buchel Op 14 maart 2011 beginnen zes vrienden aan een rondreis door Syrië. Eenmaal daar blijkt al snel dat de Arabische Lente voor steeds meer onrust zorgt. Desalniett... »