Boeklezers.nl is een netwerk voor sociaal lezen. Wij helpen lezers nieuwe boeken en schrijvers ontdekken, en brengen lezers met elkaar en schrijvers in contact. Meer lezen »
Kloosterpad Groningen door Fokko Bosker Het is een vergeten geschiedenis, toch is de afdruk in het landschap voor wie te voet gaat nog altijd leesbaar. Ooit, in de middeleeuwen, telde deprovincie Gron... »
Camino Schiermonnikoog-Münster door Fokko Bosker Het moest er toch een keer van komen. Er lopen al eeuwenoude voetwegen, uitgesleten door pelgrims die te voet op reis gingen, naar Compostela en Rome. Wat ontbr... »
Wandelen met je hond door Nicky Gootjes <p>Voor deze wandelgids zette hondengedragstherapeut Nicky Gootjes 30 wandelingen door losloopgebieden uit, waar mens en hond samen van kunnen genieten. Ontdek ... »
Fietsavonturen in de Oriënt door Jan Reneman Tussen 1991 en 2000 hebben mijn vrouw en ik gefietst door De Gouden Driehoek in Thailand, door Sumatra, van Phuket in Thailand naar Penang in Maleisië, door Sri... »
Verhalen uit het hart van het Benin door Gerard Prinse In Verhalen uit het hart van Benin verkent Gerard Prinse een land waar tradities, spiritualiteit en vertrouwen het dagelijks leven kleuren. Dit boek prikkelt, s... »
Alleen door Tim Voors <p>In dit debuut van auteur en avonturier Tim Voors verlaat een vader zijn gezin om dwars door de Verenigde Staten te wandelen. Zes maanden lang trekt hij over ... »
Fietsen in Oldambt door Mathilde Maijer Het Oldambt in Groningen is bekend als de graanrepubliek, maar er is veel meer te zien dan graan. We maken een fietstocht van 80 km door het gebied met speciale... »
Fietsen in Oldambt door Mathilde Maijer Het Oldambt in Groningen is bekend als de graanrepubliek, maar er is veel meer te zien dan graan. We maken een fietstocht van 80 km door het gebied met speciale... »
La vie en rose door Asjha Van den Akker Soms moet je iets gewoon doen. Je hart volgen en een weg inslaan naar iets waar je al lang naar verlangt. Zoals een huis aan zee. Of in de buurt van de zee. In ... »