Boeklezers.nl is een netwerk voor sociaal lezen. Wij helpen lezers nieuwe boeken en schrijvers ontdekken, en brengen lezers met elkaar en schrijvers in contact. Meer lezen »
Het einde van de hermetische traditie door W.J. Hanegraaff rede uitgesproken bij de aanvaarding van het ambt van hoogleraar in de geschiedenis van de hermetische filosofie en verwante stromingen aan de Universiteit van ... »
Het Goede Leven door Bart Nooteboom Goed en gelukkig leven: Wat is het en hoe bereik je het? Veelfilosofen, vanaf de oudheid tot heden, hebben erover geschreven.Ik maak gebruik van hun inzichten e... »
Liturgiek als wetenschap van christelijke riten en symbolen door M. Barnard rede uitgesproken bij de aanvaarding van het ambt van Kerkelijk Hoogleraar in de Liturgiek vanwege de Evangelische-Lutherse Kerk in het Koninkrijk der Ndereland... »
De essentie van Chogyam Trungpa door Chögyam Trungpa In De Esentie een selectie uit het werk van Chogyam Trungpa is het beste van deze bijzondere leermeester filosoof dichter en artiest bijeengebracht. Er is geput... »
Socialisatie en moraal door C. Klaassen Dit boek verkent de relaties tussen morele vorming en opvoeding tot burgerschap. Over beide aspecten van socialisatie is in vele landen een maatschappelijke dis... »
De evolutie van brein en bewustzijn door P. Revis Bewustzijn en bewustzijnsontwikkeling zijn weer actuele thema's geworden in het Darwinjaar, vooral dankzij discussies rond het boek 'Eindeloos Bewustzijn' van ... »