Boeklezers.nl is een netwerk voor sociaal lezen. Wij helpen lezers nieuwe boeken en schrijvers ontdekken, en brengen lezers met elkaar en schrijvers in contact. Meer lezen »
Goede gesprekken en andere misverstanden door Tineke van Huijstee Als je echt luistert, hoor je veel meer. Daarom besloot Tineke beter te gaan luisteren naar haar naasten en anderen, maar ook naar zichzelf. Thuis, op het stran... »
Van Jeanny naar Amina door Amina Sebbar Net zoals er vooroordelen bestaan over moslims in het algemeen, bestaan er ook voordelen over de bekeerde Nederlandse moslimvrouw. Amina Sebbar, die 30 jaar gel... »
Uit het leven van een schoolmeester op Zuid, 1962-1974 door Gerard Dijkstra In 1962 komt Gerard Dijkstra als ‘bovenmeester’ te werken in een ‘lagere’ school in de wijk Feijenoord. In die tijd hield hij een dagboek bij en maakte jaarlijk... »
Moestuinmoeder door Susan Lambeck Wat zeg je op een feestje als je al twee jaar werkeloos bent? Kun je zelf in alle groenten voorzien met een moestuin? Is kleding ruilen wel zo aantrekkelijk als... »