Boeklezers.nl is een netwerk voor sociaal lezen. Wij helpen lezers nieuwe boeken en schrijvers ontdekken, en brengen lezers met elkaar en schrijvers in contact. Meer lezen »
Zilverglas door Cora van der Lee Zilverglas | Cora van der Lee schrijft toegankelijke gedichten over herinneringen, leven, dood en liefde. De grote thema’s verlies en afscheid zijn prominent aa... »
De 1,5 meter dans door Gerard Beentjes 100 dagen versturen dichter gerard beentjes en beeldend kunstenaar elize van der werff elke dag een gedicht, elke dag een tekening. 100 dagen lang sluiten zij h... »
Reis rond de wereld in 25 gedichten door Zinzi Zegers Laat je meevoeren naar Cuba, Tanzania en de Azoren in vijfentwintig luchtige, grappige en controversiële gedichten.Waan je op het platteland van Malawi en in de... »
Als gedachten woorden worden door Noa Heddergott Als gedachten woorden worden is een dichtbundel met gedichten die uit het leven gegrepen zijn. Of eigenlijk zijn het gedachten die uit het leven gegrepen zijn. ... »
Vlinder door Inge Vlug Prachtige gedichtenbundel met gedichten die het leven kenmerken. Liefde, dankbaarheid, verlies en nog veel meer komt allemaal in deze gedichtenbundel voor. Herk... »
Pijnstillers door Marcel Kuijpers PijnstillersOp vakantie in Jordanië in maart 2020 wordt ik letterlijk gevloerd door een hernia. Ik struin de apotheken in Jordanië langs om een lading pijnstill... »