Boeklezers.nl is een netwerk voor sociaal lezen. Wij helpen lezers nieuwe boeken en schrijvers ontdekken, en brengen lezers met elkaar en schrijvers in contact. Meer lezen »
VVE-catalogus door Elma Nap-Kolhoff, Tamara van Schilt-Mol & Ton Vallen Ondanks de geleidelijke vooruitgang in de onderwijsresultaten van allochtone kinderen, blijven hun resultaten nog steeds aanzienlijk achter bij die van autochto... »
Cognitief kapitaal door H. Kuster & H. Wieberdink Lezen, schrijven en rekenen vormen het cognitief kapitaal dat op de basisschool verworven wordt. Lezen is de kern van dat kapitaal, omdat het voorwaardelijk is voor de cognitieve ontwikkeling van een kind. Met behulp van technisch lezen kunnen kinderen de schriftelijke taal ontsleutelen. »
Orientatie in onderwijskunde door I. Imbrecht, P. van Petegem & W. Meeus Deze uitgave biedt een oriĆ«ntatie in de onderwijskunde. De belangrijkste basiscomponenten van het gangbare didactische referentiekader komen aan de orde: beginsituatie, doelstellingen, leerinhouden, werkvormen, groeperingsvormen, media en didactische evaluatie. »
Een doos vol gevoelens door J. Moons & M. Kog De handleiding van de Doos vol gevoelens apart verkrijgbaar. Elke Doos vol gevoelesn bevat een handleiding... »