Boeklezers.nl is een netwerk voor sociaal lezen. Wij helpen lezers nieuwe boeken en schrijvers ontdekken, en brengen lezers met elkaar en schrijvers in contact. Meer lezen »
Actief zitten door Doke van der Neer Nederland prijkt bovenaan de Europese ranglijst van mensen die het langste stilzitten: dagelijks meer dan 8,5 uur. Wie te lang stilzit heeft een verhoogde kans ... »
Opereren in Ghana door Harry Wegdam Een chirurg die dertien jaar lang woont en werkt in Ghana, maakt heel veel mee. Harry Wegdam is die man. Een echte observator en verteller. Behalve het chirurgi... »
Het nieuwe Touch for Health-handboek door John F. Thie & Matthew Thie Touch for Health is een spier-en energieversterkende methode ontwikkeld door chiropractor John Thie.De vele foto's en schema's maken het boek helder en instruct... »
Historische Criminologie door Margo De Koster Is onze huidige samenleving gewelddadiger dan ooit?
Waarom blijven we mensen opsluiten in overbevolkte gevangenissen?
Hoe komt het dat sommigen de doo... »