Boeklezers.nl is een netwerk voor sociaal lezen. Wij helpen lezers nieuwe boeken en schrijvers ontdekken, en brengen lezers met elkaar en schrijvers in contact. Meer lezen »
Via gelijkwaardigheid naar zelfbepaling door Dit is het e-book uittreksel behorend bij het boek 'Via gelijkwaardigheid naar zelfbepaling' (2e druk; ISBN 9024414415 ) van Willem Kleine Schaars. Uittreksels ... »
Bewogen communicatie door Jet Isarin & Roger Verpoorten autisme en doofheid. Onderzoek heeft aangetoond dat autisme onder doven en slechthorenden...... »
D.R.U.K. of A.D.H.D.? door Mattias Bouckaert & Romina Cuadros Perez Is ADHD iets typisch westers het onvermijdelijke gevolg van een hyperactieve samenleving? Hoe leg je aan een allochtone ouder uit waar gewoon druk gedrag stopt ... »
Als je nergens meer zin in hebt door M. Vos Niet alleen volwassenen kunnen depressief zijn, maar ook kinderen. Dat is wat anders dan je af en toe een beetje somber of verdrietig voelen. Depressie is een z... »
Je bibbers de baas door Marianne van der Zalm-Grisnich Je bibbers de baas is een training om faalangst bij kinderen van 9 tot 12 jaar te verminderen. Faalangst is een vorm van angst die je in je greep krijgt als je iets moet presteren. Faalangst is altijd gekoppeld aan iets wat moet, van jezelf of van een ander. »
Kleine ridder door M. Wessels-Reijerse Dit prentenboek is geschreven voor kinderen van vier tot twaalf jaar en voor volwassenen met een verstandelijke beperking. Kleine Ridder en het grote geheim maa... »
Gl&schr door C. Andries & P. Depessemier test voor gevorderd Lezen en Schrijven... »