Boeklezers.nl is een netwerk voor sociaal lezen. Wij helpen lezers nieuwe boeken en schrijvers ontdekken, en brengen lezers met elkaar en schrijvers in contact. Meer lezen »
De staat van informatie door Wrr In tijden van informatisering veranderen het functioneren en het karakter van zowel de samenleving als de overheid. Soms is dit duidelijk aanwijsbaar, maar soms gebeurt het ook op een meer sluipende wijze. De inzet van ICT biedt kansen voor beleidsterreinen zoals de zorg, het jeugdbeleid en het immigratiebeleid, maar stelt het openbaar bestuur ook voor nieuwe fundamentele vragen. »
iOverheid door Wrr Het biometrisch paspoort, de Verwijsindex Risicojongeren, het Elektronisch Patiëntendossier, nationale en internationale gegevensuitwisseling tussen organisaties of het gebruik van digitale profielen van burgers: deze en vele andere toepassingen staan beleidsmakers en uitvoerders ter beschikking dankzij de inzet van ict. »
Aan het buitenland gehecht door Wetenschappelijke Raad Voor Het Regeringsbeleid Ook verschenen in het Engels "http://www.aup.nl/do.php?a=show_visitor_book&isbn=9789089643285">Attached to the World De Wetenschappelijke Raad voor het Regering... »
Uit zicht door Franke van der Molen, Karin Kamminga & Marjolein Asselt Van beleidsmakers en politici wordt verwacht dat zij verantwoordelijkheid nemen voor de toekomst van de samenleving door onwenselijke toekomsten de pas af te sn... »
Het gezicht van de publieke zaak door Huub Dijstelbloem, Jan Willem Holtslag & Paul den Hoed Het openbaar bestuur is veelvuldig inzet van debat. Zowel in de publieke meningsvorming als in de politieke discussie worden zijn taak, rol en positie nadrukkel... »
Ideational Leadership in German Welfare State Reform door S. Stiller Hoe worden ingrijpende hervormingen in de alom als weerbarstig beschouwde Duitse welvaartsstaat doorgevoerd? Dit boek betoogt dat het 'ideeëngerichte leiderscha... »