Boeklezers.nl is een netwerk voor sociaal lezen. Wij helpen lezers nieuwe boeken en schrijvers ontdekken, en brengen lezers met elkaar en schrijvers in contact. Meer lezen »
De landmacht door Alieke Bruins De Koninklijke Landmacht is het onderdeel van de Nederlandse krijgsmacht op het land en werkt samen met de luchtmacht, de marine en de marechaussee. Bij de uitv... »
Vriendschap door Karin van Hoof Met de een ga je sporten, met de ander fiets je naar school of kun je urenlang kletsen: vrienden! Bijna iedereen heeft ze. Hoe belangrijk zijn ze eigenlijk? En ... »
hier woon ik door Isabelle De Ridder Iedereen woont in een huis.Er zijn heel veel soorten huizen.Je kunt in een flat wonen of in een rijtjeshuis.Maar ook op een woonboot of in een villa.In huis heb... »
de verpleegkundige door Minke van Dam Veel verpleegkundigen werken in een ziekenhuis.Ze helpen de zieke mensen met wassen enaankleden en ze verschonen het bed.Ze verzorgen wonden en geven medicijnen... »
Het doeboek van Aap & Mol door Gitte Spee Aap en Mol zijn de beste vrienden en ze hebben nu ook hun eigen doeboek! Dit lekkere dikke doeboek zit boordevol activiteiten met Aap en Mol en hun vrienden. Me... »
De toekomst is van ons door Samuel Hanegreefs Het gaat niet goed met ons klimaat. Je hoort in het nieuws steeds vaker over bosbranden, stormen en overstromingen. Toch mogen we optimistisch zijn. Want jonger... »
Hoe word jij social media proof? door Julia van Appeldorn Apps als Instagram, TikTok en Snapchat zijn hartstikke leuk, maar hoe maak je nou een aantrekkelijke feed met de mooiste foto’s en video’s? Hoe kies je een goed... »