Boeklezers.nl is een netwerk voor sociaal lezen. Wij helpen lezers nieuwe boeken en schrijvers ontdekken, en brengen lezers met elkaar en schrijvers in contact. Meer lezen »
Hippe traktaties door Katrien Van De Steene Creatief aan de slag met traktaties: pakjes geven wordt nog leuker! Cadeautjes geven en krijgen is tof. Je eigen pakjes maken en versieren is nog veel leuker! K... »
Stijlvolle kapsels stap voor stap door Melissa Cook Of je nu een vlecht wilt, een knotje of toch liever nonchalante krullen, in dit boek vind je meer dan 30 kapsels die geschikt zijn voor elk haartype en voor elk... »
Alles en Beauty door Daisy Moundele In ‘Beauty & Alles’ vind je alles over het behandelen van de huid op een natuurlijke manier. Denk aan huidveroudering, het belang van vitaminen, desinfecteren, ... »
Perfect Age door R. Martina & R. Schoemacher ROBERT SCHOEMACHER EN ROY MARTINA
PERFECT AGE
Niet zo heel lang geleden was je als veertigplusser iemand die zijn beste tijd duidelijk achter de rug had. Dat ui... »
Het Parijs van Coco Chanel door Adrian Stahlecker Over Coco Chanel is al veel geschreven. Ik koos daarom voor een andere weg. In mijn narratief loopt Coco's carrière als een rode draad door de culturele geschie... »
Hoor wie klopt daar geld uit mijn zak door M. Henselmans De laatste creditcarduitgaven van de zomervakantie zijn nog niet afgeboekt of de eerste pepernoten duiken al op in de schappen van de supermarkt. Nee h We gaan ... »
Het lifestylewandelboek door Claudia Straatmans <p><em>Het grote lifestylewandelboek</em> van Claudia Straatmans vertelt álles over mooiste wandelingen in Nederland (en daarbuiten) met een lekkere koffie of e... »
Kerst: Stil verlangen door Yorrinda Regtien Dit is deel 3 van Sexy Santa Kerst Stories. Klik voor de andere delen op de serie Kerst en Kerstmis bij dit boek.MEER ZOALS DITVind je dit leuk? Klik voor meer ... »