Boeklezers.nl is een netwerk voor sociaal lezen. Wij helpen lezers nieuwe boeken en schrijvers ontdekken, en brengen lezers met elkaar en schrijvers in contact. Meer lezen »
Simones risotto door Jos Visscher Nick gaat wonen en studeren in Leiden. In het studentenhuis komt ook Simone te wonen. Zij gaat met een recept van haar oma een risotto bereiden wat een bijzond... »
Catfish blues door Sara Lövestam De onopvallende Texas is stiekem verliefd op zijn populaire klasgenoot André, maar hij zou nooit met hem kunnen praten, tenminste niet op school. Maar als hij i... »
Zielenprofetie door Chris Bradford <h3>Het tweede explosieve deel van deze gloednieuwe <em>Zielenjagers</em>-serie. </h3><p>Voor lezers vanaf 12 jaar.</p><p>Wanneer Genna’s ouders worden vermoor... »
Glorierijke missers in La Gloria door Peter de Zwaan In La Gloria, een onbetekenende vlek aan de Caribische Zee, treffen Jan Prins, Bob Evers en Arie Roos niet de gevluchte verstekeling Antonio Rivas, maar wel zij... »
SpeurSpekkie door John Brosens Het spijbelavontuur van Art 'Spekkie' Zonneman is wonderwel goed afgelopen: na het weekend kan hij terug naar zijn klas, gewoon, alsof er niets is gebeurd. De b... »
SpijbelSpekkie door John Brosens Spekkie is een bolbuikige brugklasser die met zijn omvang wordt geplaagd en weinig vrienden heeft. Alleen Salar, een Turkse jongen in zijn klas, gaat met hem om... »
Eigen vuur door Karlijn Stoffels 1944. Oostburg, Zeeuws-Vlaanderen. Het dorp waar Sooys woont wordt gebombardeerd. Zonder huis, zonder ouders en zonder wegwijzers moet hij met zijn zusje en bro... »
Lock Down door Maren Stoffels <i>Ik weet waar jij mee bezig bent.</i>
<i>Denk maar niet dat je van me af bent.</i>
Drie vrienden huren midden in het bos een boerderij, zonder internet. Tele... »
When it's real door Erin Watt <i>When it’s real</i> is een onweerstaanbare roman van Erin Watt, bekend van de succesvolle en populaire boekenserie De Royals.