Welkom op Boeklezers.nl

Boeklezers.nl is een netwerk voor sociaal lezen. Wij helpen lezers nieuwe boeken en schrijvers ontdekken, en brengen lezers met elkaar en schrijvers in contact. Meer lezen »

Meedoen

Populaire boeken

 
» »
 



Angelique
Angelique door Erik Vlaminck
Anglique is de kloosternaam van een drienzestigjarige vrouw die vroeger als non werd uitgezonden naar Belgisch Congo. Tijdens de bloedige onafhankelijkheidsstri... »
 
 
 
 
 

Acht jaargetijden
Acht jaargetijden door N. Yerli
Toen Nilgn Yerli nog een kind was kreeg ze op haar vele vragen vaak als antwoord later als je groot bent dan begrijp je het. Nu is het later en is ze volwassen ... »
 
 
 
 
 

Heer Bommel overtreft zichzelf
Heer Bommel overtreft zichzelf door Marten Toonder
Na het overweldigende succes van de eerste vier delen van Het beste van Bommel opnieuw vijf van Toonders meesterlijke verhalen gebundeld
Marten Toonder liet een groot oeuvre achter, dat door de unieke combinatie van beeld en taal een bijzondere plaats inneemt in de Nederlandse literatuur. »
 
 
 
 
 

Ballade in g klein
Ballade in g klein door M. Mosmuller-Crull
Ballade in g klein
‘Jij wekt verlangen in me.... ik word wanhopig omdat het niet te bevredigen is. Het is geen seks.... ik weet niet wat het is.’
Ze keek na... »
 
 
 
 
 

Een warme rug / Zo is hij / Spookliefde
Een warme rug / Zo is hij / Spookliefde door Vonne van der Meer
Een Warme Rug / Zo Is Hij / Spookliefde... »
 
 
 
 
 

Volgend jaar in Berchem
Volgend jaar in Berchem door Leo Pleysier
... »
 
 
 
 
 

De koffer
De koffer door J. Luis, Kader Abdolah & Robert Mulder
... »
 
 
 
 
 

De schreeuw van de pauw
De schreeuw van de pauw door Reina ten Bruggenkate
... »
 
 
 
 
 

Het blijft toch familie
Het blijft toch familie door T. Holman
... »
 
 
 
 
 

Benjamin
Benjamin door P. Broekema
[...] Het dorp lag zes meter boven de zeespiegel, op een eeuwenoude terp. Met zijn rode bakstenen huizen was het uitzonderlijk pittoresk. Op zonnige dagen gloeide het dorp door al die gradaties rood, van diepkarmijn naar paars [...]<br/>
<br/>
<em>Benjamin, een verzwegen dood</em> vertelt het verhaal van een joodse gemeenschap in de provincie. »