Boeklezers.nl is een netwerk voor sociaal lezen. Wij helpen lezers nieuwe boeken en schrijvers ontdekken, en brengen lezers met elkaar en schrijvers in contact. Meer lezen »
De natuurencyclopedie door <p>Wist je dat jonge vosjes bij hun geboorte blauwe ogen hebben die later goudkleurig worden?</p> <p>En dat de schubben van reptielen gemaakt zijn van hetzelfde... »
Overal vogels door Robert Hunter Luister naar het hoge gekrijs van papagaaien in het regenwoud, de schorre kreten van raven in de bergen en de mooie melodieën van zangvogels in de stad.Druk op ... »
Wilde dieren van het zuiden door Dieter Braun Ervaar de diversiteit en schoonheid van het zuidelijk halfrond in dit prachtige boek - van de kleurrijke mandrils in het regenwoud van Afrika tot de enorme bult... »
Het dinosaurushandboek door Dieter Braun Van Aardonyx tot Zuniceratops: leer wanneer deze dinosaurussen leefden en waar,<br/>wat ze aten, hoe groot of klein ze waren en nog veel meer. Met schitterende ... »
Het verborgen leven van bomen voor kinderen door Peter Wohlleben Wist je dat bomen ademen, elkaar helpen, zich slim aan kunnen passen en onder de oppervlakte net zo groot zijn als daarboven?
De grote dierenatlas door Anne McRae <h1>Coole dierenatlas met wel 100 dierenfilmpjes in gratis app</h1><h2>Ontdek meer dan vijfhonderd dierensoorten in deze fraai geïllustreerde atlas!</h2><p>In d... »
Bij de beesten af door Katharina von der Gathen Hebben dieren ook seks? In deze klassieke natuurgids vind je alle antwoorden! Een echt hebbeboek voor alle leeftijden over het liefdesleven van dieren. Hebben d... »
Dinosauriërs door Matt Sewell Welkom in de woeste wereld van de dinosauriërs!Maak kennis met de gigantische diplodocus, die zijn staart kon laten knallen als een zweep, de huiveringwekkende ... »
De kleine mees en haar vriendjes door Friederun Reichenstetter Wie kwettert er zo in de tuin? Het is een stel koolmezen! En wat komt daar aangevlogen? Een merel, met voer voor haar pasgeboren jongen in het nest. Wie giechel... »
Het kleine lieveheersbeestje en de dieren in de wei door Friederun Reichenstetter Het kleine lieveheersbeestje vliegt vrolijk rond in de lentebries. Maar wat zit daar op de bloemen? Een prachtig gekleurde vlinder die eens een rups was! En wie... »