Boeklezers.nl is een netwerk voor sociaal lezen. Wij helpen lezers nieuwe boeken en schrijvers ontdekken, en brengen lezers met elkaar en schrijvers in contact. Meer lezen »
De Tovenaar van Compostela door Monica Vanleke Viola ontdekt dat haar mama kanker heeft. Opa sprak ooit over zijn kameraad Jacquesin Compostela, een tovenaar die wonderen en mirakelen verricht. Zou die man n... »
Het gouden kikkervisje en andere boerensprookjes door Bernard Ferwerda In 2017 publiceerde Bernard Ferwerda zijn eerste sprookjesbundel Crème van Versailles en andere sprookjes.Dit is het tweede deel van de reeks sprookjesbundels v... »
Het dikke vriendenboek door Diverse auteurs Mees Kees en Tobias, Spekkie en Sproet, Bil en Wil, Jiacomo en Laurenzo… de kinderliteratuur zit vol met de allerleukste vrienden. In dit boek vind je bestaande... »
Een ander Pasen door Ninthe Bongers Ninthe Bongers (2006) bekijkt Pasen op een andere, moderne manier. Ze vertaalt hedendaagse issues op een voor kinderen aantrekkelijke manier.Koop de avonturen i... »
Mijn groot sprookjesboek door In dit boek vind je vijf bekende, prachtig geïllustreerde sprookjes.Ideaal als verhaaltje voor het slapengaan.Deze bundel bevat:De Bremer stadsmuzikantenAssepoe... »
Goede Rik door Jana Rymen Kinderen worden op de dag van vandaag meer en meer geconfronteerd met de dood. Via hun directe omgeving, televisie, sociale media… Naar mijn mening kan hier nie... »
Heerlijk Hoorspel Box door Koen Brandt, Paul Wauters & Philip Maes De Heerlijke Hoorspelen zijn hilarische bewerkingen van bestaande sprookjes en verhalen voor kinderen van 6 tot 106 en zitten boordevol muziek en geluidseffecte... »