Boeklezers.nl is een netwerk voor sociaal lezen. Wij helpen lezers nieuwe boeken en schrijvers ontdekken, en brengen lezers met elkaar en schrijvers in contact. Meer lezen »
410 door P. Mocking & S. Schenkenberg van Mierop Verplegen Van Zwangeren, Barenden, Kraamvrouwen En Pasgeborenen 410 Werkboek... »
Speciaal onderwijs en speciaal basisonderwijs door Lidy Sibon In deze cursus van Factor-E leren studenten wanneer en hoe de zorg voor en begeleiding van kinderen met leer- en gedragsproblemen ingezet worden in het basisond... »
Communiceren met de doelgroep voor SCW door Hinke van Belle, Kees van Rijn & Theo Heuzen Communicatie speelt een centrale rol in onze relatie met docenten, medestudenten, kinderen, familie en vrienden. Iedereen communiceert, maar dat wil niet zeggen... »
Armoede in Nederland door Gitta Montanus De studenten doen onderzoek naar armoede in Nederland, schrijven daarover een informatiekrant en bedenken verbeterpunten als het gaat om de oorzaken en effecten... »
Factor-E door Marloes Steunebrink & Roc Mondriaan Alle opdrachten waaraan de studenten werken resulteren uiteindelijk in een grondig uitgewerkt plan van aanpak dat past bij het niveau en de problematiek van de ... »
Brede school en externe communicatie door Judy Tienhoven In deze cursus van Factor-E maken de studenten kennis met een organisatiestructuur. Ze leren hoe ze de missie, visie en beleidsdoelen moeten formuleren en hoe d... »
206 door A.B.M. Gloudemans, H.A.M. van Deelen & R. van Midde »
Vergaderen met de pedagogische cirkel door Tanja Zwiers-Veldhuis Vier projectgroepen van elk ongeveer vijf studenten maken samen een pedagogische cirkel voor een kinderdagverblijf. De basis en de voorbereidingen vinden plaats... »
412 door J.G.V. van Son & M.B.J. Linssen Klinische Zorg 412 Theorieboek... »
Sociale kaart voor PWJ door Jan Mars Deze cursus gaat over de sociale kaart als instrument bij hulpverlening. De cursus behandelt het maken, onderhouden en gebruiken van een sociale kaart. Dit vanu... »