Boeklezers.nl is een netwerk voor sociaal lezen. Wij helpen lezers nieuwe boeken en schrijvers ontdekken, en brengen lezers met elkaar en schrijvers in contact. Meer lezen »
De zeven zegels van de boekrol van het Lam door Paul Verheij Eindelijk is het zevende zegel verbroken: de boekrol van God is door Jezus Christus geopend en het plan van God met de mensheid is geopenbaard. De hoogste tijd ... »
Schatgraven anders... door Ron van der Vring Op een verrassende manier kijkt de auteur vanuit het gedachtengoed van NLP (Neuro Linguïstisch Programmeren) naar een aantal bekende Evangelieverhalen. Dit leid... »
Profeet Isa (as) in de Islam door Profeet Isa (as) in de Islam; Met meer dan 300 overleveringen over zijn leven en boodschapDit boek brengt het meest complete islamitische beeld van profeet ʿĪsā... »
Dilexi te, Ik heb je liefgehad door Paus Leo Xiv Dilexi te, Ik heb je liefgehad is de eerste apostolische exhortatie van paus Leo XIV. Al in de titel onthult deze exhortatie een connectie met Dilexit nos, Hij ... »
Gods plan, jouw leven door Davey van Zon Wat is Gods plan voor mijn leven? Veel jongeren en jonggelovigen vragen zich dit af. Ze staan op een kruispunt en wegen de opties af. Wat is de juiste weg naar ... »
Omdat ik het zeg! door Daan Molenaar & Nagel Corina <p>'Omdat ik het zeg!' van EO-conceptontwikkelaar Daan Molenaar en godsdienstpedagoog Corina Nagel is een nieuw naslagwerk voor de christelijke opvoeding. Veel ... »