Boeklezers.nl is een netwerk voor sociaal lezen. Wij helpen lezers nieuwe boeken en schrijvers ontdekken, en brengen lezers met elkaar en schrijvers in contact. Meer lezen »
Helemaal naar de meditering door Mark Siegenbeek van Heukelom <p>'Druk zijn' is hot. We overladen onszelf met informatie en alles wat we doen moet nuttig zijn. Maar ons brein kan niet altijd goed omgaan met al die prikkels... »
Kinderen van het nieuwe millennium door P.M.H. Atwater Phyllis Atwater
Kinderen van het Nieuwe Millennium
Bijna Dood Ervaringen van kinderen en de evolutie van de mensheid
bindwijze: paperback
formaat: 14 x 21,5 c... »
Dankbaarheid als levenshouding door Waries B.V. Dankbaarheid is een eigenschap die mensen al eeuwenlang beschouwen als een bron van tevredenheid en verbinding. In dit door kunstmatige intelligentie gegenereer... »
Nooit meer te druk door Tony Crabbe We hebben het te druk. Onze inboxen en to-dolijsten puilen uit, er zijn te veel afspraken, te veel informatie, te veel onzekerheid en burn-out is de grootste be... »
Dingen die je vandaag niet hoeft te doen door Madeleine Dore In ‘Dingen die je vandaag niet hoeft te doen’ vertelt Madeleine Dore hoe het kan dat je de hele dag bezig bent taken van je to-dolijst af te vinken. Om zo veel ... »