Boeklezers.nl is een netwerk voor sociaal lezen. Wij helpen lezers nieuwe boeken en schrijvers ontdekken, en brengen lezers met elkaar en schrijvers in contact. Meer lezen »
Beertje Probeertje gaat naar de dokter door Clavis uitgeverij Beertje ProbeertjeWat spannend! Misschien ga jij voor het eerst logeren,voor het eerst naar de dokter, of voor het eerst op schoolreis …Wat jouw avontuur ook is... »
Wat er 's nachts echt gebeurt door Muge Li Mama zegt tegen Ping dat het bedtijd is, maar Ping kán niet slapen. Er is van alles dat ze wil weten. Waarom twinkelen de sterren? Wat doet de zon ’s nachts? Wa... »
Mag ik je speentjes eens zien? door Guido van Genechten Muisje is nieuwsgieriger dan ooit.Alles wil hij weten, alles wil hij zien …dus ook de speentjes van zijn vriendjes.En ze hebben er behoorlijk wat!Hoog tijd om m... »
Mag ik je tutjes eens zien? door Guido van Genechten Muisje is nieuwsgieriger dan ooit.Alles wil hij weten, alles wil hij zien …dus ook de tutjes van zijn vriendjes.En ze hebben er behoorlijk wat!Hoog tijd om met ... »
De grote kleine walvis (Standee + 10 ex.) door Benji Davies De grote kleine walvis is het los te lezen nieuwe prentenboek van Benji Davies over de jongen Boy en de kleine walvis. De kleine walvis werd in 2017 uitgeroepen... »
De grote kleine walvis door Benji Davies <p><em>De grote kleine walvis</em> is het los te lezen nieuwe prentenboek van Benji Davies over de jongen Boy en de kleine walvis. <em>De kleine walvis</em> wer... »
Haas in de stad door Annemarie Bon <p>Haas ontvangt een leuke brief: hij heeft een reisje naar de grote stad gewonnen! Haas blijkt niet de enige uit het bos te zijn, ook zijn vrienden Rat, Stinki... »
Het feest van eekhoorn door Heidi de Vries-Flier Het is feest in het bos: Noor geeft een slaapfeestje. Ook Hibbe is uitgenodigd. De dieren hebben samen veel pret: ze bouwen een hut, maken muziek bij het kampvu... »