Boeklezers.nl is een netwerk voor sociaal lezen. Wij helpen lezers nieuwe boeken en schrijvers ontdekken, en brengen lezers met elkaar en schrijvers in contact. Meer lezen »
De helende factor door B.Th. Hornstra Niet de ziekte is belangrijk maar de zieke mens als geheel speelt een doorslaggevende rol bij genezing. Als we deze stelling als uitgangspunt nemen liggen de vo... »
Omgaan met zelfbeschadiging en suïcidaal gedrag door Anne van Giezen, Arnold van Emmerik & Suzanne de Klerk Zelfbeschadiging is een thema waarop lang een taboe heeft gerust. Gelukkig komt er steeds meer aandacht voor: er wordt beter naar cliënten geluisterd en er word... »
Synoniemen van geneesmiddelnamen door J.W.P.M. Overdiek & Y. Jehee-Molleman In deze geheel herziene vierde druk van Synoniemen van geneesmiddelnamen staan alle in Nederland verkrijgbare geneesmiddelen (bijgewerkt tot april 2006). Er kan... »