Boeklezers.nl is een netwerk voor sociaal lezen. Wij helpen lezers nieuwe boeken en schrijvers ontdekken, en brengen lezers met elkaar en schrijvers in contact. Meer lezen »
Cadeautje! door Miriam Bos <p>Suusje Eekhoorn en August de Vos beleven een nieuw avontuur… Deze keer met Suus in de schijnwerper!</p><p>Suus is jarig en dat viert ze samen met August. Ze ... »
Frank en Bert op de fiets door Chris Naylor-Ballesteros <p>'Frank en Bert op de fiets' is een hilarisch verteld en geïllustreerd prentenboek, en het los te lezen vervolg op 'Frank en Bert', het eerste avontuur van de... »
Pas op, Kapitein! door Louise Geesink <p>Vincent & Rembrandt zijn beste vrienden. Beiden zijn dol op tekenen en zo beginnen ze elke ochtend. Maar het blijft nooit bij alleen maar tekenen... Al snel ... »
Op zoek naar de parel door Louise Geesink <p>Vincent en Rembrandt zijn beste vriendjes. Dat is niet zo gek, want wat ze allebei het allerliefst doen is samen schilderen. De hele dag lang. Klinkt dat saa... »
Hoe verjaag je een monster? door Jana Bauer Pelle vraagt zijn buurjongen Oscar om hulp, want er zit een monster onder zijn bed.Oscar bedenkt de ene na de andere oplossing die het probleem zou moeten verja... »
Piraten in de straat door Jonny Duddle <p>Het huis naast dat van Sanne wordt ineens bewoond door de stoere Sam en zijn piratenfamilie. Sanne vindt het gezellig, maar in haar dorp Suf-aan-Zee zijn ze ... »
Het grote zoogdierenzoekboek door Erik van Bemmel De natuur wordt nog leuker als je er meer van weet. In dit boek ontdek je meer dan vijftig zoogdieren die je in jouw omgeving écht kunt tegenkomen. Ben jij een ... »
Bouwen maar! door Federico Van Lunter Zet je helm op, hou je vast en ontdek alle bouwvoertuigen samen met je vriendjes van Beestenboel.Rijd mee in de bulldozer, sloop muren met de sloopbal en kijk v... »
Willow en Warre bouwen een warm nest door Yasmine Versteele Warre is buiten aan het spelen, maar het is verdacht stil. Geen gezoem, gefluit, of gebrom … niets! Waar zijn de vogels? En de bijen en de vlinders? Willow heef... »